بچه ها زشته که بگم دو تا شرت گل گلی خریدم آیا؟

و خوشحالم.

Spotifyدرست شد بالاخره.

خوشحالم که میتونم اهنگ های باحال بزنم.

جدیدا با این اهنگ های پیانو های روی گوشی میتونم اهنگ های ریتم دار بزنم.

بنظر میاد حواس قوی ای دارم چون زله هایی رو که معمولا کسی حس نمیکنه من حس میکنم.

حس شنوایی قوی ای دارم.

از بیلی ایلیش و داداشش بشدت ممنونم که به من فهموند اهنگ خوب یعنی چی.

و من بعر از اون نمیتونم از موزیک هایی مث کی کی و اینا بذت روحی ببرم.

چون لذت بالاتر رو فهمیدم.

الان ساعت دو و نیم شبه.

و اینکه خب من فردا کلاس دارم و باید برم زودتر.

خیلی دارم لذت میبرم از این اهنگ

اسمش

Fresh perspective

بچه ها کسی فیلم گان گرل رو دیده ایا؟

خیلی داغونه دخاره.

ولی اسم این وبللگ گان گرله که بفهمید هر کی اسمش مث همه وما همون ادم نیست. خب این مسئله ی مهمیه. از روی ظاهر قضاوت نکردن واقعا مهمه بنظر من.

ببینید من ۸ ماه پیش که با کامی تلفنی حرف زدم با الان بشدت فرق داشتم.

بله ایشون روانشناس خوبیع. و من بر اساس روانشناس بودنش براش احترام بسیار زیادی قائلم.

خب من که جلسه اول اصلا کامی رو نمیشناختم. نمیدونستم کی هست اصلا.

جلسه اول ترسیده :))  تو حیاط خوابگاه بهش زنگ زدم. بعد دیدم اوه گاد چه صدای جذابی.

با هم حرف زدیم و من داد و بی داد میکردم که واضح باشه صدام.

بهم تکلیف داد شروع کرد حرف زدن من خیییلی کم رو بودم اون موقع.

گفتش که تا هفته ی دیگه اینا رو انجام بده و اینا.

گفتم باشه. جلسه بعد ویدیو کال بود. وقتی دیدمش فکم افتاد. میدونم بنظرتون شبیه داستانا شد یکم:/

ولی خب این اتفاقی بود که افتاد.

من وقتی دیدمش متوجه شدم از این تایپ چهره بشدت خوشم میاد. و اینکه خیلی ارامشبخش حرف میزنه. حالا نمیدونم بخاطر روانشناس بودنش یا چی.

خلاصه اقا ما جلسه دوم اینو دیدیم فکمون افتاد.

و گفتش که خب خوبه که الان داری رو در رو با یک مرد که جووت هم هست حرف میزنی برات عادی تر میشه خب به مرور.

اقا من که خجالتی بودم ااااب شدم ینی.

خلاصه دیگه بعد یکی دو جلسه دیدم نه انگار اونم خوشش اومده.

جلسه سوم اونزمان بود که نت ایران قطع شده بود.

اقا زنگ زدم بهش.

گفتش که خوشحالم صدات رو میشنوم. گفتم منم همینطور.

بعد خلاصه حرف زدم و اینا یادمه سرما خورده بود و مث خر سرفه میکرد:/

بعد با اون وضع و اینا میگفت اروم بودن که بد نیست. ادم میتونه اروم باشه ولی جذاب باشه. یا مثلا مدل لاس زدن میگفت منم گاهی وقتا میگفتم مثلا اگه میشد برش میداشتم میبردم و اینا. خلاصه خیلی ریز نخ میداد و کاملا برام مشخص بود چون الان دیگه اونطوری نیست و قابل تشخیصه.

اقا اینو اینقدر جذاب گفت که من اینور ذوب شدم. خلاصه شبش رفت تو پیج اینستاش پست گذاشت که دوست داشتن ادم ها رو از رفتارشون بفهمید نه از حرف هاشون. من این پست رو چند وقت بعد دیدم چون اون موقع اصلا صفحه اینستاش رو ندیدم . اصلا نداشتمش. خلاصه دیدم دقیقا دو ساعت بعد از حرف زدن مون گذاشته شده.

برای من هنوز در هاله ای از ابهام باقی میمونه.

ولی بنظرم اینکه یه واکنشی نشون بدی بعدش بگی که نکردم در رفتن از زیر مسئولیته.

از اون به بعد هر وقت به حرف هامون در اون لحظه اشاره میکردم)قبلا ) میگفت که نه تو فلان چیز رو گفتی. کلا جنبه رمانتیک ماجرا رو انکار میکرد بنظرم این بی شرمیه‌

ادم باید اشتباهش رو بپذیره بگه ولی میتونه دیگه ادامه ش نده. میتونه جداب نده.

نمیگم که کامیار این کارو کرده چون برام مهم نیست.

چون مثل خیلی از چیزای دیگه مبهمه و این هم به برگی از تاریخ میپیونده.

و اینکه

م ر  هم واقعا من رو دوست داشت. دوست داشتن و کشش به قول کامی یه چیز طبیعیه تو انسان اینکه تو توذهنت یه چیزی باشه نه گناهه نه مشکل حتی اگه اشتباه باشع. اگر اذیتت بکنه میشه وسواس فکری اونو هم روانشناس باید تشخیث بده نه خودتون.

دیگه خلاصه حرفم اینه اگه یه زمانی هر زمانی یکی رو دوست داشتید انکارش نکنید. 

چون فک کنم زشته. بهش بگید بله ولی بعدش فلان کار رو کردی و من حسم بهت عوض شده. وانمود نکنید هیچوقت دوستش نداشتید. این پذیرفتن اشتباهه.

فکر هم نکنید همه فلان چیز و قلب و نمیدونم زندگیتون یه نفر بخوصه . خودتون هم میدونید که اینطوری نیست. ادم ها وقتی بدنیا میان روح شون اگه برای هم جذابیت هایی داشته باشه به هم جذب میشن میخوان که ادامه بدن با هم.

بعد از هم عبور میکنن میگذرن تموم میشه و ذراتی از شخصبت کسی که دوستش داشتیم در ما میمونه. رفتار هایی مون که مثل اون شده ناخداگاه باقی میمونه حتی بعد از فراموش کردنش و گاهی اوقات برمیگردی و با خودت فکر میکنی که اها فلانی هم همین کار و میکرد و جززو اعتقاداتش و عاداتش بود. شاید همینش برای من جذابیت داشت که اون گوهو خوردم اون زمان. :) و عاشق اون خر شدم. بعد فکر میکنی و یادت نمیاد که ایا قبل از اون هم همینطوری بودی یا اون بود که اومد و تو اینطوری شدی اینجا یعنی ذراتی از روح و شخصیت شما با هم امیخته شده. برا همینه که میگن مواظب باشین باکیا دوستین و دور و برتونن.

و خب این شخصیت ماست که در نهایت از برخورد با هزاران نفر صدهزاران نفر تو زندگی مون حتی بدون اینکه بفهمیم چی شد شکل نهایی خودش رو میگیره. البته چیز هایی هم هستن که فقط مختص خودته و از اون میتونی بفهمی که خودتی واقعا‌ . تو وجود داری.

بچه ها من الان نیم ساعته که دارم مینویسم بیاین بیخیال بشیم بعدا بقیه ش رو براتون تعریف کنم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها